Tensar Logo_WHT-1

 

Nowa generacja już tu jest!

Witamy w erze Tensar® InterAx

Loading_Boxes_Unlocked

Tensar-+-Final-Logo-White

Tensar+ to darmowe oprogramowanie do projektowania w chmurze, pozwalające projektantom, wykonawcom i inwestorom na projektowanie nawierzchni nieulepszonych i platform roboczych z uwzględnieniem stabilizacji georusztem.

W oprogramowaniu mogą Państwo wyliczyć całkowite korzyści płynące z zastosowania rozwiązań Tensar w porównaniu z konwencjonalnymi alternatywami. Teraz mogą Państwo również tworzyć, zapisywać i otwierać projekty na wielu różnych urządzeniach.

Tensar+ jest już dostępny i można z niego skorzystać: tensarplus.com

Tensar-InterAx-Logo-Final-White

Obecnie mają już Państwo próbkę naszego najbardziej innowacyjnego produktu, georusztu Tensar® InterAx™. Nasz najnowszy georuszt, będący integralną częścią naszych rozwiązań, zapewnia wymierne oszczędności oraz potwierdzone sukcesy.

Dziesięciolecia badań, rozwoju i innowacji zaowocowały najnowszym osiągnięciem Tensar: opracowaniem georusztu Tensar InterAx.

Georuszt Tensar InterAx został zaprojektowany w oparciu o sprawdzoną technologię z myślą o dalszej poprawie właściwości eksploatacyjnych. Jego zoptymalizowana geometria zapewnia lepsze skrępowanie ziaren kruszywa, co przekłada się na skuteczniejszą stabilizację.

Więcej informacji na temat georusztu Tensar InterAx znajdą Państwo w ulotce Tensar InterAx

FILMIKI do obejrzenia

Nowa metoda projektowa

W oprogramowaniu Tensar+ uwzględniono nowe podejście projektowe, oparte na lepszym zrozumieniu mechanizmów pracy nawierzchni nieulepszonej.

Nowa metoda projektowa, znana jako „Metoda Andrew Leesa”, pozwala na bardziej precyzyjne wyliczenie grubości warstwy kruszywa niezbędnej do uniknięcia nadmiernego koleinowania – zarówno w nawierzchniach ze stabilizacją georusztem, jak i bez niej.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź tensarplus.com lub skontaktuj się z naszym inżynierem regionalnym

Dzięki naszemu wsparciu mogą Państwo projektować i budować bez obaw.

Od koncepcji i projektu po wbudowanie materiału – firma Tensar jest gotowa współpracować z Państwem i udzielać wsparcia technicznego. Pomożemy Państwu zredukować koszty, zrealizować prace według harmonogramu (lub szybciej) i zakończyć inwestycję sukcesem. Prosimy o podanie kilku prostych informacji, a nasz zespół będzie gotowy do przeanalizowania i omówienia Państwa inwestycji.

Tensar Polska Sp. z o.o.

Biuro:
ul. Azymutalna 9
80-298 Gdańsk

Telefon

+48 58 728 46 01

Odwiedź nas